logo fardad tajhiz

حضور 3 برند معروف تجهیزات دندانپزشکی؛ شرکت یوجوی چین، مدیپلاس کره جنوبی و بیلومیکس آمریکا در نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی AEEDC 2024 که تاریخ ۱۷ الی ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ در کشور امارات متحده عربی برگزار می‌شود، قطعی شد.

AEEDC 2024 مناسب چه کسانی است؟

این رویداد بهترین جایگاه برای معرفی آخرین تکنولوژی‌های روز به حرفه‌‌های حوزه دندان، متخصصان صنعت و دندانپزشکان است. نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی (AEEDC) بزرگ‌ترین رویداد دندانپزشکی در کشورهای در حال توسعه محسوب می‌شود. این رویداد علاقه‌مندان به تجهیزات نوین دندانپزشکی را از 3 قاره جهان به خود جذب می‌کند. برندهای معتبر نیز هر سال از تمامی نقاط جهان در این رویداد حضور پیدا می‌کنند تا آخرین دستاوردهای خود را در حوزه تجهیزات دندانپزشکی و فناوری‌های نوین آن در معرض دید علاقه‌مندان قرار دهند.

یوجوی، مدیپلاس و بیلومیکس در AEEDC 2024

برندهای یوجوی چین، مدیپلاس کره جنوبی و بیلومیکس آمریکا از شرکت‌های معروف حوزه تجهیزات پزشکی به حساب می‌آیند که در AEEDC 2024 شرکت خواهند کرد. یوجوی که با نام تجاری RUNYES در سال‌های اخیر مورد توجه بوده است، ارائه کننده اسکنر داخل دهانی است. در سال‌های اخیر اسکنر یوجوی در رقابت با دیگر تولیدکنندگان به دلیل راحتی استفاده و خدمات پس از فروش مورد توجه قرار گرفته است.

شرکت یوجوی چین، مدیپلاس کره جنوبی و بیلومیکس آمریکا در نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی AEEDC 2024
شرکت یوجوی چین، مدیپلاس کره جنوبی و بیلومیکس آمریکا در نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی AEEDC 2024

نام مدیپلاس کره جنوبی با لوپ دندانپزشکی گره خورده و دقت، کیفیت و خدمات پس از فروش این محصول مورد توجه متخصصان قرار گرفته است. بیلومیکس آمریکا نیز تولیدکننده هدلایت برای متخصصان در حوزه‌های مختلف پزشکی است. این برند با شهرت جهانی که دارد توانسته هم در عرصه معرفی نوآوری به دنیا سهیم باشد و هم پرچمدار سهم بازار بزرگ در این حوزه باشد.

غرفه‌های برندهای مورد اشاره به ترتیب به شرح زیر خواهد بود:

  • یوجوی با نام تجاری RUNYES در غرفه 2E07
  • مدیپلاس کره جنوبی در غرفه HALL 2 318
  • بیلومیکس آمریکا در غرفه 2A14

نشست علمی 3DS دیجیتال سیستم در کنفرانس AEEDC 2024

همزمان با برگزاری نمایشگاه، کنفرانس AEEDC 2024 نیز برگزار می‌شود که به آخرین یافته‌های علمی را بررسی می‌کند و گزارش‌ها و اطلاعات به روز صنعت و علم دندانپزشکی در آن به متخصصان ارائه می‌شود. کنفرانس دندانپزشکی دبی برنامه علمی بسیار جامعی ارائه خواهد داد که آخرین موضوعات و موارد بالینی در حوزه دندانپزشکی را پوشش می دهد.

شرکت یوجوی در کنفرانس علمی AEEDC 2024 نشست علمی با عنوان Runyes focus on dental برگزار خواهد کرد که موضوع آن پیرامون 3DS V3 digital system خواهد بود. در این نشست تخصصی به ترتیب دکتر میرات آنسر، دکتر رهام حسن، دکتر پریسا یوسفی و دکتر حشام هواری سخنرانی خواهند داشت.

شبکه سازی متخصصان صنعت دندانپزشکی در AEEDC 2024

یکی دیگر از جذابیت‌های AEEDC 2024 وجود شبکه‌ بزرگ از متخصصان صنعت دندانپزشکی است. این شبکه ارتباطی علاوه بر ایجاد تعامل، موقعیت‌های تجاری استثنایی برای شرکت‌کنندگان به‌وجود می‌آورد. موقعیت‌هایی که صادرکنندگان، واردکنندگان و تولیدکنندگان می‌توانند از آن بهره ببرند.

فهرست مطالب

افشین پیرپیران

دقت و تخصص مهم‌ترین نیازهای تولید محتوای مهندسی پزشکی و تجهیزات مربوط به آن است. در وبلاگ تخصصی فرداد تجهیز ما با دقت کامل و تعهد همه‌جانبه به توضیح و تشریح تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی خواهیم پرداخت.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها