logo fardad tajhiz

شرکت فرداد تجهیز، واردکننده و ارائه دهنده تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی کره‌ای و چینی به‌عنوان اسپانسر طلایی نمایشگاه و کنگره اکسیدا دندانپزشکی 2024 معرفی شد.

زمان و محل برگزاری شرکت در نمایشگاه اکسیدا دندانپزشکی 2024

شصت و سومین نمایشگاه اکسیدا دندانپزشکی 2024 (معتبرترین نمایشگاه دندانپزشکی) به‌مدت چهار روز از تاریخ سه‌شنبه 25 اردیبهشت ماه تا جمعه 28 اردیبهشت ماه در محل نمایشگاه‌های دائمی «ایران‌مال» برگزار می‌شود.

جزییات نمایشگاه و کنگره اکسیدا دندانپزشکی 2024

نمایشگاه اکسیدا دندانپزشکی به عنوان بزرگترین رویداد تجهیزات دندانپزشکی ایران شناخته می‌شود که هرسال در ایام فصل بهار برگزار می‌شود. همزمان با نمایشگاه کنگره اسکیدا دندانپزشکی 2024 نیز برگزار می‌شود. از مهم‌ترین رخدادهای کنگره اکسیدا برگزاری کارگاه‌های آموزشی مخصوص دندانپزشکان است.

پوستر نمایشگاه اسکیدا 2024
پوستر نمایشگاه اسکیدا 2024

5500 شرکت کننده کارگاه‌های آموزشی کنگره اکسیدا 2024

در دوره شصت و سوم کنگره اکسیدا طی چهار روز کارگاه‌های آموزشی از ساعت 8:30 صبح لغایت 17 عصر برگزار می‌شود. تعداد شرکت کنندگان در این دوره 5500 نفر است و تا لحظه نگارش خبر تقاضا برای شرکت و تمدید دوره همچنان ادامه دارد.

صادرکنندگان آسیایی شرقی در نمایشگاه و کنگره اکسیدا 2024

برآورد می‌شود این دوره از نمایشگاه و کنگره اکسیدا یکی از دوره‌های پربازدید و پرشور باشد و بازدیدکنندگان از سراسر ایران و حتی کشورهای حاشیه خلیج فارس در آن شرکت کنند. حضور شرکت‌های معتبر، تامین‌کنندگان ویژه بین‌المللی از شرق آسیا و دوره‌های ویژه که توسط اساتید دندانپزشکی ایران در کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌شود، همگی از دلایل پررونق بودن نمایشگاه و کنگره اکسیدا دندانپزشکی 2024 ذکر شده است.

مدیپلاس کره جنوبی و یوجوی چین در غرفه طلایی فرداد تجهیز

از اتفاقات جذاب این دوره از نمایشگاه اکسیدا دنداپزشکی 2024 حضور برند MEDIPLUS کره جنوبی و برند YOUJOY چین در غرفه فرداد تجهیز است. این دو برند در سال‌های اخیر با ارائه محصولات اسکنرهای هوشمند و لوپ‌ دندانپزشکی به متخصصان ایرانی بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. در نمایشگاه اکسیدا دندانپزشکی 2024 برند مدیپلاس کره جنوبی و یوجوی چین در غرفه فرداد تجهیز در سالن E1 غرفه A75/1 مجموعه ایران‌مال آخرین تکنولوژی‌های خود را به نمایش خواهند گذاشت.

فرداد تجهیز اسپانسر طلایی نمایشگاه اکسیدا 2024
فرداد تجهیز اسپانسر طلایی نمایشگاه اکسیدا 2024

تکنولوژی لوپ‌‌ ارگو مدیپلاس و اسکنر داخل دهانی نسل جدید برند یوجوی از جمله این موارد است.

برگزاری کارگاه تراش لامینیت سرامیک

یکی از کارگاه‌های جذاب این دوره نمایشگاه اکسیدا 2024 کارگاه تراش لامینیت سرامیک دکتر مهرداد کاظمیان و دکتر ساناز میرزاحسینی است که به کوشش شرکت فرداد تجهیز ارائه شده است. موضوع این کارگاه تراش لامینیت سرامیک بر اساس طراحی لبخند دیجیتال است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها